czwartek, 21 kwietnia 2016

Pokonaj grawitację i zaoszczędź miejsce z doniczkami Boskke

boskke
Nic nie rozświetla i dodaje ciepłoty domu bardziej niż żywe rośliny. Zieleń nadaje poczucie integracji z naturą. Dobrze dobrane kwiaty są świetnym dekoracyjnym uzupełnieniem w Twoim domu. Po za aspektem dekoracyjnym, rośliny zielone produkują tlen oraz oczyszczają powietrze z dwutlenku węgla.

W niedużych mieszkaniach zawsze problemem jest przestrzeń. Co zrobić jeśli kochamy kwiaty, ale nie mamy na nie miejsca? Ciekawą propozycją są doniczki podwieszane marki Boskke model sky planet. Są to doniczki o unikalnym designie- sprzeciwiające się sile grawitacji. Są to doniczki podwieszane na suficie, a zasadzona roślina rośnie odwrotnie- zielonym do dołu. Zastosowanie tego typu donic ma wiele zalet. Przede wszystkim oszczędzają przestrzeń- z reguły sufit jest przestrzenią niezagospodarowaną więc sprawdzą się idealnie małych mieszkaniach. Doniczki Sky Planet dodatkowo wyposażone są w system nawadniania Slo- Flo stopniowo uwalniający wilgoć do rośliny, przez co są one bardzo oszczędne- potrafi zużyć do 90% mniej wody niż w przypadku klasycznych donic. Kolejnym atutem jest z pewnością niepowtarzalny wygląd odwróconej rośliny, który zawsze będzie zwracał uwagę.
Montaż doniczek Boskke typu sky planet opiera się na haczyku oraz kołku wkręcanym w powierzchnię sufitu. Jest to prosty i szybki sposób montażu.
Jeśli poszukujesz ciekawych stylistycznych rozwiązań, oszczędności miejsca lub wody to rozwiązania marki Boskke z pewnością Ci się spodobaja. Oryginalny design, dobrej jakości materiały oraz łatwość montażu elementów dekoracyjnych tej marki sprawiają, że jest ona godna polecania każdej osobie lubiącej niesztampowe rozwiązania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz