wtorek, 13 grudnia 2016

Normann Copenhagen – niecodzienne szklanki do różnych alkoholi


Szukając designerskich i wysokiej jakości szklanek do alkoholi, z pewnością trafimy prędzej czy później na nazwę – Normann Copenhagen. Normann Copenhagen to duński producent akcesoriów i wyposażenia domu. Cechują się one prostotą i nowoczesnym designem. Wiele z tych produktów wyróżnia pomysł – kreatywny projekt. Do takich produktów, z pewnością można zaliczyć kreatywne szklanki do alkoholi.

Szklanki do drinków

Szklanki projektu Normann Copenhagen do drinków są wykonane tradycyjnym sposobem – ze szkła dmuchanego. Wszystkie napoje jakie w nich przyrządzimy będą prezentowały się gustownie – czy to będzie drink, czy mrożona kawa lub deser. A wszystko dzięki specjalnie wyprofilowanemu stożkowi, który ukryty jest na dnie szklanki.

https://www.whitehousedesign.pl/Szklanki_do_Whisky
Szklanki do whisky

Wyglądem przypominają kwiat tulipana – ich kształt jest idealny dla smakoszy trunku jakim jest whisky. Również posiadają stożek na dnie, który nadaje im oryginalny kształt. Szklanki te wykonane są perfekcyjnie – nie można już nic ulepszyć w szklankach do whisky. To, w czym pijemy dany trunek ma znaczenie – dzięki pewnym odpowiednim kształtom, trunek zachowa właściwy smak oraz aromat. Takie właśnie są szklanki do whisky Normann Copenhagen.

Kieliszki do koniaku

Od razu widać, że są to nietypowe, oryginalne kieliszki. Posiadają oczywiście charakterystyczny stożek dla Normann Copenhagen na spodzie, jednak dodatkowo – nigdy nie stoją prosto. Ich charakterystyczny kształt pozwala „obracać” szklanką – nigdy ona się nie przewróci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz