czwartek, 15 października 2015

Wieczór przy kominku - akcesoria do kominka


Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam usiąść wieczorem przed kominkiem, szczególnie w chłodny i ciemny wieczór. Osoby, które mają taką możliwość powinny to docenić i stworzyć odpowiedni klimat.

 

Ważną rolę poza samym kominkiem odgrywają również akcesoria do kominka. Odpowiednio dobrane mogą wpłynąć na wygląd wnętrza, będą nie tylko funkcjonalne ale staną się również piękną ozdobą wnętrza. Akcesoria, które dzisiaj wybiorę idealnie wpasowują się w styl skandynawski, będą one również pasować do wnętrz w stylu industrialnym czy nowoczesnym. 

Pierwszym i moim ulubionym produktem jest szare wiadro, które wyglądem nawiązuje do wiader z czasów PRL-u. Wiadro wygląda na prawdę designersko i świetnie się prezentuje we wnętrzu. Wiadro jest bardzo porządne, wykonane ze stali malowanej proszkowo, posiada również przykrywkę. Bardzo wygodne w użytkowaniu, bez problemu można je wyczyścić.Kolejny produkt to pojemnik na zapałki, taki drobiazg, a jak wiele może zmienić. Nie lubię zwykłych opakować z zapałek, wyglądają bardzo nieestetycznie, tutaj możemy ukryć zapałki i wyeksponować pudełko. A jeszcze lepsze jest pudełko na rozpałkę, chowamy do opakowania, wiemy gdzie jest i nie musimy martwić się, że otwarte opakowanie z rozpałki leży i nieestetycznie wygląda. Bardzo lubię akcesoria, które współgrają ze sobą i tworzą harmonijną całość i właśnie te akcesoria kominkowe można ze sobą połączyć.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz