środa, 16 listopada 2016

Meble Chesterfield - klasyczny akcent w nowoczesnych wnętrzach


Wnętrza urządzone w stylu eklektycznym stają się coraz bardziej modne. Nikogo już nie dziwi połączenie obrazów w grubych, złoconych ramach z surowymi, ceglanymi ścianami czy widok wiekowych kufrów zdobiących nowoczesne wnętrza loftu.
Zamiast trzymać się określonego stylu coraz chętniej eksperymentujemy łącząc stare z nowym. Dzięki temu powstają wnętrza, które przyciągają uwagę ciekawą i niepowtarzalną stylistyką. Bardzo oryginalnym akcentem w nowoczesnych, industrialnych wnętrzach utrzymanych w jasnych kolorach może być pojedynczy mebel jak np. fotel, kanapa czy szezlong nawiązujący nieco do stylu angielskiego.

Pikowana sofa utrzymana w odcieniach szarości będzie idealnie współgrała ze ścianami pokrytymi surowym tynkiem i drewnianymi elementami wystroju. Z kolei meble w intensywnych barwach np. turkus, czerwień, żółć będą oryginalnym akcentem w pomieszczeniach urządzonych na biało. Taki fotel czy kanapa będzie z pewnością przyciągnie uwagę i będzie ozdobą samą w sobie.

Ciekawą propozycją są meble Chesterfield. Wyróżniają się głębokimi pikowaniami, nowoczesnymi materiałami i zdobieniami, dzięki czemu wyglądają stylowo a jednocześnie idealnie współgrają z industrialnym wnętrzem loftu, nadając całości unikalnego charakteru i sprawiając, że pomieszczenie mimo prostoty i surowości zastosowanych w nim rozwiązań sprawia wrażenie bardziej przytulnego. Są także niebanalnym dodatkiem do mieszkania urządzonego w stylu skandynawskim czy shabby chic.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz