czwartek, 11 czerwca 2015

Doniczki Boskke - magia roślin

Dzisiaj trochę o roślinach i doniczkach. Kwiatki to nieodłączny element każdego wnętrza, dodają przyjemnego wyglądu i sprawiają, że mieszkania wydaje się o wiele bardziej przytulne. Nie małą rolę stanowią także doniczki, dobrze dobrane do stylu mieszkania prezentują się niesamowicie.Dzisiaj przedstawię doniczki Boskke, dlaczego? Ponieważ podbiły moje serce, nie są to zwykłe doniczki, wiszą one do góry nogami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego systemy nawadniania. Takie rozwiązanie oszczędza nam miejsca, rośliny nie są narażone na ataki szkodników, nie ma chwastów, a siła grawitacji zapewnia odpowiednie i efektywne nawodnienie roślin. Dodatkowym plusem odpowiedniego nawodnienia jest oszczędność wody, wystarczy podlewać kwiatki raz, dwa razy w miesiącu, idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z regularnym podlewaniem kwiatków.

Gdzie sprawdzą się te doniczki? Pasują do każdego miejsca, atutem jest także to, że zajmują mało miejsca. Możemy umieścić je w małym wnętrzu. Oprócz walorów funkcjonalnych doniczki Boskke także pięknie się prezentują. Są świetnym dodatkiem do wystroju wnętrz, wyglądają designersko i stylowo.Najczęściej pojawiają się w mieszkaniach urządzanych w stylu skandynawskim.

Jak wam podobają się takie doniczki? Ja już takie planuję w moim wnętrzu, prawdopodobnie będą ozdobą salonu. Zachwycił mnie ich prosty, a zarazem skomplikowany wygląd. Jak do tej pory nie spotkałam się z podobnym wykonaniem takich doniczek, może macie jeszcze inspirujące pomysły na wykorzystanie doniczek i kwiatów w wystroju wnętrz?

Kilka zdjęć z doniczkami Boskke

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz